Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2020

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 44-568

 

info@incuvo.com

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

Polityka prywatności

Wezwanie do złożenia akcji w społce

 

- wezwanie akcjonariuszy.docx (dokument do pobrania)

Blair Witch Oculus Quest Edition po certyfikacji

 

Blair Witch, jeden z najpopularniejszych tytułów Bloober Team, już 29 października zadebiutuje w wersji na Oculus Quest i Oculus Quest 2.

 

Za porting tytułu na bezprzewodowe gogle Facebooka odpowiada niezależne studio gamingowe z Katowic, Incuvo, jeden z liderów rynku wirtualnej rzeczywistości. Blair Witch w nowej odsłonie będzie zawierał wiele usprawnień i unowocześnień, a także nowe mechaniki, które wzmocnią interaktywność rozgrywki i umożliwią maksymalną imersję. W dotychczas dostępne wersje gry, tylko do czerwca br., zagrało ponad milion graczy.

Incuvo Sa Coraz Bliżej Debiutu Na Newconnec

 

Specjaliści od VR-u złożyli Dokument Informacyjny na GPWIncuvo SA – specjalista od gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości – zrealizowało kolejny krok w drodze do upublicznienia spółki. Studio złożyło właśnie Dokument Informacyjny do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka liczy na debiut jeszcze w tym roku. W czerwcu, w ramach kampanii crowdinvestingowej, Incuvo pozyskano 2,8 mln zł. Większość środków przeznaczyło na produkcję VR-owej wersji sprzedażowego hitu – Green Hell autorstwa Creepy Jar. Równolegle spółka pracuje nad portingiem VR-owej wersji gry Blair Witch na zlecenie studia Bloober Team. Produkcja z gatunku horroru niebawem pojawi się na obu wersjach gogli Oculus Quest.

 

- Z satysfakcją informujemy, że jesteśmy coraz bliżej wejścia na rynek NewConnect. Właśnie złożyliśmy do Giełdy Papierów Wartościowych Dokument Informacyjny. W procesie upublicznienia spółki wspiera nas INC SA. Debiut na NewConnect nie będzie poprzedzony emisją akcji. Chcielibyśmy dołączyć do grona spółek publicznych jeszcze w tym roku – informuje Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo SA.

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

INWESTORZY

EU

KARIERA

PROJEKTY

INCUVO

PL / EN