NIP: 6342805589
KRS: 0000642202
Kapitał zakładowy Spółki:

7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

INCUVO SA

ul.Ligocka 103

40-568 Katowice

info@incuvo.com

Incuvo aktualności

Incuvo media

Incuvo blog

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2021 | Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2021

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 40-568

 

info@incuvo.com

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2020

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 44-568

 

info@incuvo.com

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

Polityka prywatności

 

AKTUALNOŚCI

Wezwanie do złożenia akcji w społce

 

- wezwanie akcjonariuszy.docx (dokument do pobrania)

Ostatnie osiągnięcia: "Blair Witch Oculus Quest Edition"

 

Niedawno odbyła się premiera “Blair Witch Oculus Quest Edition”, które tworzyliśmy wraz z Bloober Team, na Oculus i Oculus Quest 2. Gra będzie zawierać wiele usprawnień i unowocześnień, a także nowe mechaniki, które wzmocnią interaktywność rozgrywki i umożliwią maksymalną immersję.

 

W ubiegłym roku z sukcesem zrealizowaliśmy port gry Bloober Team - 'Layers of Fear'. Projekt dostępny jest na platformach Oculus Rift i Quest, Steam oraz Viveport.

Incuvo Sa Coraz Bliżej Debiutu Na Newconnect

 

Specjaliści od VR-u złożyli Dokument Informacyjny na GPWIncuvo SA – specjalista od gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości – zrealizowało kolejny krok w drodze do upublicznienia spółki. Studio złożyło właśnie Dokument Informacyjny do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka liczy na debiut jeszcze w tym roku. W czerwcu, w ramach kampanii crowdinvestingowej, Incuvo pozyskano 2,8 mln zł. Większość środków przeznaczyło na produkcję VR-owej wersji sprzedażowego hitu – Green Hell autorstwa Creepy Jar. Równolegle spółka pracuje nad portingiem VR-owej wersji gry Blair Witch na zlecenie studia Bloober Team. Produkcja z gatunku horroru niebawem pojawi się na obu wersjach gogli Oculus Quest.

 

- Z satysfakcją informujemy, że jesteśmy coraz bliżej wejścia na rynek NewConnect. Właśnie złożyliśmy do Giełdy Papierów Wartościowych Dokument Informacyjny. W procesie upublicznienia spółki wspiera nas INC SA. Debiut na NewConnect nie będzie poprzedzony emisją akcji. Chcielibyśmy dołączyć do grona spółek publicznych jeszcze w tym roku – informuje Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo SA.

Green Hell w Wirtualnej Rzeczywistości!

 

Aktualnie Incuvo, na mocy umowy zawartej ze spółką Creepy Jar, zajmuje się portingiem gry "Green Hell" na większość wiodących platform VR-owych. Symulator przetrwania osadzony w otoczeniu lasu deszczowego w Amazonii już niebawem zostanie wydany na platformie Steam oraz w wersji na gogle Oculus Rift. Premiera tytułu zaplanowana jest na III kw. 2021 roku. Więcej informacji już wkrótce!

Incuvo - Debiut na NewConnect

 

Debiut Incuvo na giełdzie NewConnect nastąpił 13 stycznia 2021. Prezentacja spółki do pobrania oraz pełny debiut - tutaj

Zawiadomienie o zwołaniu NWZ


Odbędzie się 12 marca 2021 roku o godzinie 12:00 w Kancelarii Notarialnej Katarzyna Wojdyło-Rudzka, Olimpia Płonka spółka cywilna, w Katowicach, ul. Ligocka 103.

 

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania dostępne w zakładce WZA.

Incuvo - Newsletter luty 2021


Prezentujemy najnowszy newsletter Incuvo S.A., w którym podsumowaliśmy dla Państwa najistotniejsze wydarzenia z minionego kwartału.

 

Newsletter do pobrania - tutaj.

Layers of Fear na PlayStation VR jeszcze w kwietniu 2021


Po Oculus Rift, Oculus Quest i Viveport przyszedł czas na VR-owe gogle Sony – od 29 kwietnia – Layers of Fear VR – będzie dostępny także na PlayStation VR.

 

Więcej informacji - tutaj.

Technologia Incuvo zakwalifikowana do dofinansowania przez NCBiR


Z chwilą podpisania umowy, spółka otrzyma ponad 3,9 mln zł na realizację technologii wspierającej przekształcenia i dostosowania nowych i istniejących gier do możliwości wirtualnej rzeczywistości (VR). Całkowita wartość projektu wynosi przeszło 6,5 mln zł.

 

Więcej informacji - tutaj.

Spectral Games wyprodukuje wersję VR Medieval Dynasty


Spółka zależna Incuvo, pozyskała do swojego portfolio Medieval Dynasty – jeden z najpopularniejszych tytułów na Steam w 2020 roku na mocy zawartej umowy z Render Cube.

 

Więcej informacji - tutaj.

29 Kwietnia odbyła się premiera Layers of Fear VR na PlayStation VR!


Layers of Fear VR, projekt który już był udostępniony na Oculus Rift, Oculus Quest, Steam i Viveport. Był to pierwszy tytuł, który od początku do końca przystosowaliśmy na urządzania VR, więc wiążemy z jego kolejną premierą duże nadzieje. Mówimy tutaj o tytule, który nie powstawał od razu z wizją przeniesienia go do wirtualnej rzeczywistości, port był sporym wyzwaniem. Uważamy to za nasz duży sukces.

 

Więcej informacji - tutaj.

KONTAKT

INWESTORZY

BLOG

KARIERA

O NAS

INCUVO

PL / EN

INWESTORZY