Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2020

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 44-568

 

info@incuvo.com

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 6.475.585 zł (opłacony w całości)

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2020 | Polityka prywatności

 

 NIP: 6342805589
KRS: 0000642202
Kapitał zakładowy Spółki:

6 475 585 zł (opłacony w całości)

INCUVO SA

 

ul.Ligocka 103

40-568 Katowice

info@incuvo.com

Nasze aktualne ogłoszenia znajdziesz na skillshot.pl

 

 

Jeśli nie znalazłeś tam nic dla siebie ale czujesz, że Incuvo to właśnie Twoje miejsce - śmiało wysyłaj Swoje CV lub portfolio na nasz adres, być może będziemy potrzebować Cię do kolejnego projektu!

 

jobs@incuvo.com

QA TESTER

 

W związku z realizacją projektów gier VR poszukujemy doświadczonych testerów gier, którzy chcą swoją wiedzą wesprzeć nasz zespół i związać swoją karierę zawodową z tworzeniem gier VR. Oferujemy realny wpływ na tworzone produkcje oraz bezpośrednią współpracę z światowymi liderami tej branży.

 

 

LEVEL DESIGNER

 

W związku z realizacją projektów gier VR poszukujemy doświadczonych LEVEL DESIGNERÓW gier, którzy chcą swoją wiedzą wesprzeć nasz zespół i związać swoją karierę zawodową z tworzeniem gier VR. Oferujemy realny wpływ na tworzone produkcje oraz bezpośrednią współpracę z światowymi liderami tej branży.

 

 

UNREAL ENGINE DEVELOPER

 

W związku z rozpoczęciem kolejnych projektów gier VR poszukujemy doświadczonych programistów UE4, którzy chcą swoją wiedzą wesprzeć nasz zespół i związać swoją karierę zawodową z tworzeniem gier VR. Oferujemy realny wpływ na tworzone produkcje oraz bezpośrednią współpracę z światowymi liderami tej branży.

 

 

SENIOR 3D ARTIST

 

W związku z realizacją projektów gier VR poszukujemy doświadczonych artystów 3Dgier, którzy chcą swoją wiedzą wesprzeć nasz zespół i związać swoją karierę zawodową z tworzeniem gier VR. Oferujemy realny wpływ na tworzone produkcje oraz bezpośrednią współpracę z światowymi liderami tej branży.

Kogo szukamy?

Dlaczego warto z nami pracować?

 

Z nami poznasz tajniki kodowania, poznasz nowe wyzwania, będziesz w naszym teamie jednym z nas. Będziesz się uczyć i rozwijać umiejętności. Przede wszystkim – będziesz robił to, co kochasz robić! Tworzyć gry i grać. Zgrywać, ogrywać, nagrywać i wygrywać.Szukamy programistów – mocnych jak kamienna pięść Hellboya w Unreal Engine 4.

 

Specjalizujemy się technologii VR – wszystkie umiejętności w tym zakresie cenimy wysoko. Możemy zapewnić fajną atmosferę, stabilne zatrudnienie, wzajemne zrozumienie i rozwój. Nie wahaj się i dołącz do nas.

Szukamy talentów.

 

Szukamy talentów, kreatorów kodów, twórców potworów i cyborgów, inżynierów sztuki programowania... Jeśli chcesz spróbować spełniać marzenia o pracy w fajnym i zdolnym zespole – zapraszamy. Sam jesteś kowalem swojego losu zatem wykuj swoje CV i do nas ślij!

Pracuj z nami!

KONTAKT

RELACJE INWESTORSKIE

PROJEKTY

UNIJNE

KARIERA

USŁUGI

GRY

INCUVO

PL / EN

MEDIA

IPO