PROJEKTY UE

KONTAKT

BLOG

KARIERA

INWESTORZY

AKTUALNOŚCI

O NAS

PROJEKTY

PL / EN

 

AKTUALNOŚCI

02.07.2024 | Aktualności

Green Hell VR otrzyma tryb co-opowy w IV kwartale 2024 roku!

Niedawno ogłosiliśmy, że multiplayer pojawi się w Green Hell VR na platformach PS VR 2, Quest 2 i Quest 3 w ostatnim kwartale 2024 roku. Gracze będą mogli doświadczyć całej przygody razem z przyjaciółmi. Wspólne polowania, pomaganie sobie, rozmowy przez walkie-talkie - wszystko to, by przetrwać w dżungli wspólnie. Lipiec to kolejny miesiąc, w którym dzielimy się z naszymi odbiorcami nowymi informacjami na temat trybu współpracy i publikujemy nowe zrzuty ekranu z rozgrywki wieloosobowej. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli sprawdzić nowe możliwości w kooperacyjnym gameplayu.

03.06.2024 | Aktualności

Green Hell VR dodany do programu Meta Quest +

Z radością informujemy, że Green Hell VR zostało dodane do programu subskrypcyjnego Meta Quest+. Ta wymagająca survivalowa przygoda wydana na platformę Meta Quest 2 w kwietniu 2022, może cieszyć się jeszcze większą ilość graczy VR na Meta Quest 2 i Meta Quest 3.

“Decyzja o dodaniu Green Hell VR do programu Meta Quest+ była prosta” mówi prezes Incuvo Andrzej Wychowaniec. “Nie tylko więcej graczy będzie mogło doświadczyć tej gry, ale też dzięki dodaniu trybu kooperacyjnego w Q4 tego roku, będą mogli też robić to wspólnie.”

28.08.2023 | Aktualności

Green Hell VR już dostępne na PS VR2!

Drodzy fani PlayStation! Z radością informujemy, że Green Hell VR jest już dostępne na headsecie PS VR2. Ta survivalowa przygoda zabierze was do serca amazońskiej dżungli.

 

Walcz, buduj, poluj i rób wszystko, aby pozostać przy życiu i rozwiązać zagadkę zaginięcia swojej towarzyszki. Przygotuj się na niespotykany poziom immersji możliwy dzięki niesamowitym kontrolerom Sense i systemowi 3D Audio.

 

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna premierowego.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SgeUmadarcY

 

Więcej szczegółów znajdziecie w naszym najnowszym wpisie na blogu PlayStation.

25.08.2023 | Aktualności

Bulletstorm VR ukaże się 18 stycznia na platformach PSVR2, Meta Quest 2 oraz Steam VR!

Mamy przyjemność ogłosić, że gra Bulletstorm VR - adaptacja kultowego shootera od studia People Can Fly - ukaże się 18 stycznia na platformach PSVR2, Meta Quest 2 oraz Steam VR. 

 

Ogłoszenie daty premiery odbyło się za pomocą nowego, pełnego dynamicznej rozgrywki  zwiastuna podczas transmisji Opening Night Live w ramach otwarcia konferencji gamescom 2023.

26.06.2023 | Informacje Prasowe

Prześwietlamy finanse polskiej branży gier. Ile udało się zarobić w 2022 roku?

Absolutnym liderem w tej kwestii jest katowickie Incuvo, w które w zeszłym roku zainwestowało People Can Fly. Deweloper zaliczył skok z 404 tys. zł w 2021 roku do aż 21,6 mln zł. Powód? Świetna premiera Green Hell VR.

01.06.2023 | Informacje Prasowe

Bulletstorm powraca!

Po ponad 12 latach Grayson Hunt wróci na pole intensywnej walki.


Podczas pokazu Meta Quest Gaming Showcase zaprezentowano wiele ciekawych produkcji dedykowanych urządzeniom do wirtualnej rzeczywistości. Wśród kilkudziesięciu tytułów pojawiła się też polska gra Bulletstorm VR.

01.06.2023 | Aktualności

Projekt Thunder ujawniony - Bulletstorm VR ukaże się w tym roku!

Mamy przyjemność ogłosić, że pracujemy nad grą Bulletstorm VR - adaptacją kultowego shootera od studia People Can Fly 
 
W grze Bulletstorm VR gracze wcielą się w byłego dowódcę oddziału Dead Echo, Graysona Hunta, który przemierza niebezpieczną planetę Stygię – tym razem w świecie wirtualnej rzeczywistości. Wyrusz w komicznie brutalną podróż, podczas której Grayson wraz z załogą zawalczą o przetrwanie i zaplanują zemstę na zdradzieckim generale Sarrano.

14.04.2023 | Aktualności

Zapowiedź dodatku Spirits of Amazonia!

Czy słyszycie te niezwykłe dźwięki z Amazonii? 

To duchy wołają was do siebie!

 

Z radością ogłaszamy, że obecnie pracujemy nad dodatkiem Spirits of Amazonia dla Green Hell VR. DLC te będzie się składać z 3 oddzielnych części, oferujących zupełnie nową historię, dodatkowe mechaniki oraz mnóstwo nowych atrakcji do odkrycia.

 

Wszystkie części Spirits of Amazonia, razem z trybem co-op będą publikowane w regularnych odstępach czasowych.

14.04.2023 | Aktualności

Zapowiedź trybu Co-Op!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że prace nad trybem multiplayer dla Green Hell VR są w toku. Pozwoli on na eksplorowanie Amazońskiej dżungli w zespole składającym się z aż 4 graczy!

 

Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia wciągającego doświadczenia kooperacji, które spełni wasze najśmielsze oczekiwania.

14.03.2023 | Aktualności

INCSA.PL — 5 PYTAŃ DO INCUVO.S.A

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Prezesem spółki Incuvo w ramach "5 pytań do", w którym poruszone są takie tematy jak główne przewagi konkurencyjne spółki, perspektywy rozwoju rynku VR, wyzwania i zagrożenia spółki w najbliższych 12 miesiącach, ocena współpracy z People Can Fly oraz cele rozwojowe na najbliższe lata.

23.02.2023 | Informacje Prasowe

GRAM.PL — Na pokazie State of Play zobaczyliśmy pierwszy oficjalny zwiastun z fragmentami rozgrywki z Green Hell VR na PlayStation VR2

Podczas trwającego aktualnie pokazu State of Play zobaczyliśmy pierwszy oficjalny zwiastun gry Green Hell VR prosto z PlayStation VR2. Jest to oczywiście specjalne wydanie popularnej gry survivalowej w otwartym świecie, osadzonej w amazońskiej puszczy. Wydanie zostało przygotowane z myślą o wirutalnej rzeczywistości i zadebiutowało już na pierwszych urządzeniach – teraz natomiast zapoznają się z nim miłośnicy sprzętu japońskiej korporacji.

17.02.2023 | Aktualności

 

 

OŚWIADCZENIE AKCJONARIUSZY I CZŁONKÓW ZARZĄDU INCUVO SA

 

W związku z raportami bieżącymi nr 2/2023 i 3/2023 o sprzedaży akcji Incuvo S.A. („Spółka”) przez członków Zarządu Spółki informujemy, iż akcje te zostały zbyte na rzecz kluczowych pracowników Spółki w celu docenienia ich dotychczasowego wkładu i zwiększenia ich zaangażowania w długofalowy rozwój studia, co leży w interesie wszystkich akcjonariuszy Spółki. Z uwagi na powyższe, transakcje zostały przeprowadzone na korzystnych dla kupujących warunkach, poza alternatywnym systemem obrotu, na podstawie umów cywilnoprawnych.

 

Przeprowadzone przez nas transakcje sprzedaży akcji, potwierdzają naszą wiarę w dalszy rozwój studia. Świadczą o naszej dbałości o wysoką retencję kluczowego personelu Spółki i są inwestycją na kolejne lata.

 

Andrzej Wychowaniec

Radomir Kucharski

 

Dok.: OŚWIADCZENIE AKCJONARIUSZY I CZŁONKÓW ZARZĄDU INCUVO SA

21.12.2022 | Aktualności

 

 

Green Hell VR nominowane do Steam Awards 2022!

 

Drugi rok z rzędu gra VR wyprodukowana przez polskie studio Incuvo została nominowana w kategorii “VR Game of the Year” na platformie Steam

 

https://store.steampowered.com/SteamAwards

 

Po sukcesie Blair Witch VR w 2021 tym razem wśród wąskiego grona 5 gier znalazła się najnowsza produkcja Incuvo czyli Green Hell VR

 

“Już samo znalezienie się wśród takich tytułów jak Bone Lab, Hitman VR, Among Us VR czy Inside the Backrooms jest dla nas wielkim wyróżnieniem i docenieniem naszych wysiłków” komentuje CEO studia Andrzej Wychowaniec.

 

W Green Hell VR gracze zetkną się z przerażającą mocą amazońskiej dżungli, prowadząc antropologa Jake’a Higginsa w poszukiwaniu jego żony Mii po tym, jak rozdzielił ich zagadkowy splot wydarzeń. Korzystając tylko z połączenia radiowego z ukochaną, Jake musi wytyczyć sobie drogę przez las zapamiętując elementy krajobrazu, rozróżniając pomocne rośliny i zwierzęta od tych niebezpiecznych, czy monitorując ciągle stan swojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Sprawne używanie ponad 60 różnych mechanik rozgrywki jest nieodzowne, by móc przetrwać w dżungli – gracze będą musieli leczyć się, tworzyć przedmioty, budować, polować, walczyć i wiele więcej. To doświadczenie wcale nie przypomina spaceru po lesie.

 

Głosowanie będzie trwało w okresie od 22 Grudnia do 3 Stycznia a wyniki poznamy już 3 stycznia o godzinie 19 czasu polskiego.

 

Zachęcamy do głosowania i wspierania Green Hell VR w najbliższych dniach!

27.09.2022 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo wyda grę Green Hell VR na sprzęcie Pico

 

 

Gra Green Hell VR zostanie wydana na platformach sprzętowych Pico Neo 3 i Pico 4 oraz przyszłych kompatybilnych urządzeniach. Gra będzie dostępna za pośrednictwem platformy dystrybucyjnej Pico Store.

12.08.2022 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo opublikowało wyniki za II kwartał 2022 roku

 

 

W dniu 12 sierpnia Spółka opublikowała wyniki za II kwartał 2022 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Incuvo wyniosły ponad 14,6 milionów PLN (wzrost o 667% w stosunku do pierwszego kwartału 2022 roku), a skonsolidowane EBITDA wzrosła o 1160% do poziomu ponad 5,3 milionów PLN.

10.06.2022 | Informacje prasowe

 

 

Green Hell VR: Polska produkcja jest już dostępna w wersji na Steam!

 

 

Green Hell VR zaprojektowano jako wierne rzeczywistości doświadczenie survival z otwartym światem. Deweloperzy z Incuvo skorzystali z dodatkowego czasu, by zwiększyć realizm gry za pomocą wyższej jakości wizualnej, stworzonych specjalnie z myślą o wersji PC VR mechanik rozgrywki i większego terenu do eksploracji – co przełożyło się na najbardziej immersyjne doświadczenie z możliwych.

10.06.2022 | Informacje prasowe

 

 

Green Hell VR już dostępne w wersji Steam

 

 

Oczekiwanie dobiegło końca– Green Hell VR zostało właśnie wydane w edycji PC VR. Premiera miała miejsce podczas dzisiejszego wydarzenia Upload VR Showcase, gdzie zaprezentowano też zupełnie nowy zwiastun. Green Hell VR wykorzystuje w pełni potencjał platformy PC VR i jest już dostępne w cenie 89,99 PLN w sklepie Steam. By uczcić premierę, do 16 czerwca obowiązuje zniżka 10% od tej ceny.

11.05.2022 | Informacje prasowe

 

 

Premiera gry Green Hell VR na PlayStation VR planowana na 2023 rok

 

 

Incuvo podpisało z Creepy Jar aneks do umowy z 2020 r. dotyczącej marki „Green Hell”, przewidujący rozszerzenie współpracy o edycję „Green Hell VR” przeznaczoną na platformę Sony PlayStation VR, podało Incuvo. Premiera gry na platformie planowana jest do końca 2023 roku.

11.05.2022 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo wyda Green Hell VR na platformę PlayStation VR

 

 

Katowickie studio podpisało aneksu do umowy zawartej z Creepy Jar w 2020 roku, dotyczącej marki Green Hell. Przedmiotem umowy jest rozszerzenie współpracy o kolejną edycję Green Hell VR – tym razem przeznaczoną na platformę Sony PlayStation VR.

11.04.2022 | Informacje prasowe

 

 

Polskie studia walczą o graczy. VR zdobywa rynek

 

 

„Green Hell VR” ustanawia nowe standardy dla gier w technologii wirtualnej rzeczywistości na wielu różnych poziomach. Udało nam się przenieść na Meta Quest duży otwarty świat, co pozwoli graczom poczuć się, jakby wylądowali w samym środku amazońskiego lasu – twierdzi Andrzej Wychowaniec, prezes Incuvo.

09.04.2022 | Informacje prasowe

 

 

Green Hell VR: Quest Edition jest już dostępne w Oculus Store

 

 

Gra Green Hell VR w edycji na platformę Oculus Quest 2 jest już dostępna w sklepie Oculus. Ta produkcja, stworzona przez Incuvo Games, jest najbardziej kompleksowym i autentycznym tytułem z gatunku survival w technologii VR.

11.04.2022 | Informacje prasowe

 

 

Green Hell VR na 2. miejscu bestsellerów platformy Oculus Store. Zrealizowana przez Incuvo gra debiutuje z dużym sukcesem

 

 

Green Hell VR od Incuvo, zaledwie kilka dni od premiery, trafił na 2. miejsce bestsellerów Oculus Store. Gra otrzymała ponad 570 ocen, z czego aż 70% to 5/5 gwiazdek.

11.04.2022 | Informacje prasowe

 

 

VR-owa wersja Green Hella ciepło przyjęta przez graczy i inwestorów

 

 

Gra Green Hell VR w edycji na platformę Oculus Quest 2, stworzona przez Incuvo Games zdobyła ponad 80 proc. pozytywnych ocen. Wersja steamowa gry ukaże się w maju tego roku.

01.04.2022 | Aktualności

 

 

Premiera Green Hell VR na platformie Meta Quest 2

 

 

Poszukiwacze przygód,

Oficjalnie 7 kwietnia 2022 wychodzi nasza gra Green Hell VR: Quest Edition na platformie Meta Quest 2. Natomiast wersja PCVR gry zostanie wydana w maju 2022. Już teraz możecie kupić grę w przedsprzedaży na platformie Meta Quest 2 razem z ekskluzywną zniżką klikając w poniższy link:
 

https://www.oculus.com/experiences/quest/3815577785147028/

 

Dziękujemy wszystkim naszym fanom za cierpliwość i wsparcie okazane przez ostatnie kilka miesięcy. Nie możemy się doczekać aby nasza ukochana gra Green Hell VR w końcu mogła trafić w wasze ręce!

15.12.2021 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo z ambitnymi planami na 2022 rok

 

 

Premierę Green Hell VR zaplanowaliśmy na pierwszy kwartał 2022 r., już teraz widzimy, że gra pozyskuje coraz większa liczbę fanów. Oprócz pracy nad Hreen Hell VR i nowym tytułem od PCF pracujemy także nad nowymi koncepcjami i pozyskaniem kolejnych IP.

15.12.2021 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo z ambitnymi planami na 2022 rok

 

 

Chcemy wykorzystać szansę współpracy z PCF Group i stworzyć grę VR, która będzie wyznaczała nowe trendy na rynku VR. Prace nad tytułem już się rozpoczęły, a premierę planujemy na 2023 r. Produkcja gry będzie finansowana przez PCF, które będzie także jej wydawcą i zadba o marketing

15.12.2021 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo rozpoczyna pracę nad nowym IP

 

 

Premierę Green Hell VR zaplanowaliśmy na pierwszy kwartał 2022 r., już teraz widzimy, że gra pozyskuje coraz większa liczbę fanów. Oprócz pracy nad Hreen Hell VR i nowym tytułem od PCF pracujemy także nad nowymi koncepcjami i pozyskaniem kolejnych IP.

15.12.2021 | Informacje prasowe

 

 

Andrzej Wychowaniec, Incuvo: Rynek VR-u jest coraz ciekawszym segmentem działalności dla dużych podmiotów

 

 

Aktualnie zespół Incuvo pracuje nad swoim  najważniejszym projektem VR-owym - Green Hell VR. Jest to gra z gatunku survival, w której zadaniem gracza jest przetrwanie w amazońskiej dżungli. Podczas rozgrywki, użytkownik zmierzy się z fizycznym wyczerpaniem, którego objawem będą, m.in. halucynacje.

15.12.2021 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo z ambitnymi planami na 2022 rok

 

 

Premiera nowej gry VR opartej na  tytule z portfolio PCF zaplanowana jest na 2023 rok. W pierwszym kwartale 2022 roku Incuvo wyda Green Hell VR na platformy Oculus Quest i PC VR.

15.12.2021 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo rozpoczyna pracę nad nowym IP.

Premiera Green Hella VR w I kwartale 2022 r.

 

 

Chcemy wykorzystać  szansę współpracy z PCF Group i stworzyć grę VR, która będzie  wyznaczała nowe trendy na rynku VR. Prace nad tytułem już się rozpoczęły, a premierę planujemy na 2023 r.

18.10.2021 | Informacje prasowe

 

 

Incuvo udostępniło kartę Steam do Gree Hell VR

 

 

Incuvo, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w produkcji gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości (VR), o dostępności karty Steam swojej najważniejszej produkcji – Green Hell VR. Jest to zupełnie nowa gra z autorskimi rozwiązaniami Incuvo. Budżet tytułu to ponad 2 mln zł, a premiera zaplanowana jest na I kwartał 2022 r.

15.10.2021 | Aktualności

 

 

Dodaj Green Hell VR do swojej Wishlist'y Steam!

 

 

Green Hell VR, który pojawi się na Steam VR i Quest w 2022 roku, to gra z gatunku symulacji przetrwania w wirtualnej rzeczywistości, osadzona w pięknym amazońskim lesie deszczowym, która opowiada wzruszającą historię zakorzenioną we współczesnej rzeczywistości. Strona gry na Steam'ie jest już otwarta!

01.10.2021 | Informacje prasowe

 

 

Polska spółka buduje "wirtualne ciało". Całkowita wartość projektu to ponad 6mln zł

 

 

Incuvo, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w produkcji gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości (VR), pozyskała 3,9 mln zł dofinansowania z programu NCBiR. Projekt dotyczy badań nad przeniesieniem ciała człowieka do wirtualnej rzeczywistości. Całkowita wartość konceptu to 6,5 mln zł.

30.09.2021 | Aktualności

 

 

Technologia Incuvo zakwalifikowana do dofinansowania przez NCBiR

 

 

Zarząd Incuvo S.A. z siedzibą w Katowicach informuje o uzyskaniu informacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) o podpisaniu umowy w ramach programu "Inteligentny rozwój".

18.08.2021 | Aktualności

 

 

Nowa data premiery GreenHell  VR

 

 

Chcielibyśmy przekazać Wam aktualne informacje na temat produkcji Green Hell VR, zarówno Quest, jak i PCVR.

 

Nowy czas wydania Green Hell Quest i PCVR został ustalony na 1 kwartał 2022 roku. Obie wersje gry ukażą się w tym samym czasie.

 

Produkcja Green Hell VR przebiega zgodnie z planem, ale postanowiliśmy jeszcze bardziej przetestować i dopracować mechanikę. Nasz zespół jest bardzo zaangażowany w ten projekt i wszyscy chcemy, abyście mieli jak najlepsze doświadczenia, gdy Green Hell VR pojawi się na Oculusie i Steam VR. Ta decyzja daje nam kilka dodatkowych miesięcy, które pozwolą nam popracować nad ostateczną formą Green Hell VR, tak aby immersja i środowisko były wyjątkowe.

 

Jednocześnie chcielibyśmy potwierdzić, że obecnie pracujemy nad trybem kooperacji w Green Hell VR. Funkcja ta będzie najprawdopodobniej dostępna jako aktualizacja, po wydaniu pierwszej wersji.

 

Będziemy nadal informować Was o postępach tej produkcji za pośrednictwem strony www.greenhellvr.com oraz naszych mediów społecznościowych @greenhellvr.

 

Do zobaczenia w (Zielonym) Piekle!

 

Andrzej Wychowaniec - CEO

Radomir Kucharski - VP of Production

12.08.2021 | Aktualności

 

 

Premiera Blair Witch VR na Steam  VR

 

 

12 sierpnia odbyła się premiera Blair Witch VR, tym razem gra ukazała się na platformie Steam VR.

 

Zmierz się z koszmarnym otoczeniem polegając na swojej intuicji i psim kompanie.

12.08.2021 | Aktualności

 

 

Premiera Blair Witch VR na PlayStation  VR

 

 

12 sierpnia odbyła się premiera Blair Witch VR, tym razem na platformę PlayStation VR.

 

Teraz posiadacze sprzętu VR od firmy Sony mogą również przemierzać las Blair Witch wraz ze swoim psim kompanem.

26.07.2021 | Podcast

POLSKIE RADIO | CZWÓRKA — "VR czyli filmowa rewolucja" - rozmowa z Andrzejem Wychowańcem, prezesem INCUVO

VR na stałe zadomowił się w naszych domach. Okazuje się, że twórcy coraz bardziej idą w stronę wirtualnych filmów. Czy jest nowoczesna technologia oraz w jaki sposób korzystają z niej deweloperzy? O tym w najnowszym podcaście.

20.07.2021 | Informacje prasowe

STREFA INWESTORÓW — Sprzedaż Oculus Quest i Holo Lens oraz potencjał technologii w e-commerce nakręca rozwój VR/MR i AR - relacja z Virtual Reality Day

7 lipca odbyła się konferencja Virtual Reailty Day, wydarzenie poświęcone wirtualnej rzeczywistości na rynku gier, oraz w przemyśle. Uczestnicy wydarzenia zgodnie przyznali, że zarówno VR, za sprawą popularyzacji gogli Oculus Quest 2, jak również MR, za sprawą rozwoju gogli Holo Lens ma przed sobą największy potencjał.

14.07.2021 | Aktualności

 

 

Premiera live action trailera Green Hell VR

 

 

Green Hell VR nabiera kształtów, a oto najnowsze spojrzenie na grę z Upload VR Showcase. Trailer pokazuje fizyczne działania, jakie gracze będą wykonywać w grze, od strzelania z łuku po rąbanie drzew i bandażowanie się. Incuvo dba o to, by elementy oryginalnej gry były odczuwane tak jak rzeczywistość.

14.07.2021 | Aktualności

 

 

Premiera Blair Witch VR na Oculus Rift

 

 

Blair Witch VR z ulepszeniami w stosunku do wersji PC, i to nie tylko na froncie wizualnym. Do gry dodano nowy plecak, a Twój psi towarzysz, Bullet, ma nawet ulepszone AI. Jest też kilka poprawek graficznych, w tym lepsze modele, oświetlenie i poprawiona odległość rysowania.

29.04.2021 | Aktualności

 

 

29 Kwietnia odbyła się premiera Layers of Fear VR na PlayStation VR!

 


Layers of Fear VR, projekt który już był udostępniony na Oculus Rift, Oculus Quest, Steam i Viveport. Był to pierwszy tytuł, który od początku do końca przystosowaliśmy na urządzania VR, więc wiążemy z jego kolejną premierą duże nadzieje. Mówimy tutaj o tytule, który nie powstawał od razu z wizją przeniesienia go do wirtualnej rzeczywistości, port był sporym wyzwaniem. Uważamy to za nasz duży sukces.

20.04.2021 | Aktualności

 

 

Spectral Games wyprodukuje wersję VR Medieval Dynasty

 


Spółka zależna Incuvo, pozyskała do swojego portfolio Medieval Dynasty – jeden z najpopularniejszych tytułów na Steam w 2020 roku na mocy zawartej umowy z Render Cube.

12.04.2021 | Aktualności

 

 

Technologia Incuvo zakwalifikowana do dofinansowania przez NCBiR

 


Z chwilą podpisania umowy, spółka otrzyma ponad 3,9 mln zł na realizację technologii wspierającej przekształcenia i dostosowania nowych i istniejących gier do możliwości wirtualnej rzeczywistości (VR). Całkowita wartość projektu wynosi przeszło 6,5 mln zł.

07.04.2021 | Aktualności

 

 

Layers of Fear na PlayStation VR jeszcze w kwietniu 2021

 


Po Oculus Rift, Oculus Quest i Viveport przyszedł czas na VR-owe gogle Sony – od 29 kwietnia – Layers of Fear VR – będzie dostępny także na PlayStation VR.

10.02.2020 | Aktualności

 

 

Incuvo - Newsletter luty 2021

 


Prezentujemy najnowszy newsletter Incuvo S.A., w którym podsumowaliśmy dla Państwa najistotniejsze wydarzenia z minionego kwartału.

 

Newsletter do pobrania - tutaj.

13.01.2021 | Aktualności

 

 

Incuvo - Debiut na NewConnect

 

 

Debiut Incuvo na giełdzie NewConnect nastąpił 13 stycznia 2021. Prezentacja spółki do pobrania oraz pełny debiut - tutaj

03.01.2021 | Aktualności

 

 

Green Hell w Wirtualnej Rzeczywistości!

 

 

Aktualnie Incuvo, na mocy umowy zawartej ze spółką Creepy Jar, zajmuje się portingiem gry "Green Hell" na większość wiodących platform VR-owych. Symulator przetrwania osadzony w otoczeniu lasu deszczowego w Amazonii już niebawem zostanie wydany na platformie Steam oraz w wersji na gogle Oculus Rift. Premiera tytułu zaplanowana jest na III kw. 2021 roku. Więcej informacji już wkrótce!

01.01.2021 | Aktualności

 

 

Incuvo Sa Coraz Bliżej Debiutu Na Newconnect

 

 

Specjaliści od VR-u złożyli Dokument Informacyjny na GPWIncuvo SA – specjalista od gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości – zrealizowało kolejny krok w drodze do upublicznienia spółki. Studio złożyło właśnie Dokument Informacyjny do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka liczy na debiut jeszcze w tym roku. W czerwcu, w ramach kampanii crowdinvestingowej, Incuvo pozyskano 2,8 mln zł. Większość środków przeznaczyło na produkcję VR-owej wersji sprzedażowego hitu – Green Hell autorstwa Creepy Jar. Równolegle spółka pracuje nad portingiem VR-owej wersji gry Blair Witch na zlecenie studia Bloober Team. Produkcja z gatunku horroru niebawem pojawi się na obu wersjach gogli Oculus Quest.

 

- Z satysfakcją informujemy, że jesteśmy coraz bliżej wejścia na rynek NewConnect. Właśnie złożyliśmy do Giełdy Papierów Wartościowych Dokument Informacyjny. W procesie upublicznienia spółki wspiera nas INC SA. Debiut na NewConnect nie będzie poprzedzony emisją akcji. Chcielibyśmy dołączyć do grona spółek publicznych jeszcze w tym roku – informuje Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo SA.

28.10.2020 | Aktualności

 

 

Ostatnie osiągnięcia: "Blair Witch Oculus Quest Edition"

 

 

Niedawno odbyła się premiera “Blair Witch Oculus Quest Edition”, które tworzyliśmy wraz z Bloober Team, na Oculus i Oculus Quest 2. Gra będzie zawierać wiele usprawnień i unowocześnień, a także nowe mechaniki, które wzmocnią interaktywność rozgrywki i umożliwią maksymalną immersję.

 

W ubiegłym roku z sukcesem zrealizowaliśmy port gry Bloober Team - 'Layers of Fear'. Projekt dostępny jest na platformach Oculus Rift i Quest, Steam oraz Viveport.

08.07.2021 | Informacje prasowe

RZECZPOSPOLITA — Fuzje i przejęcia impulsem dla branż nowych technologii

M&A rozgrzewa cały cyfrowy rynek nad Wisłą. – W obecnym, trudnym dla pracodawcy rynku pracownika w branży IT przejęcia i fuzje są skuteczną i atrakcyjną metodą pozyskiwania doświadczonego personelu i zdobywania nowych kompetencji – mówi Radomir Kucharski, wiceprezes Incuvo.

14.06.2021 | Informacje prasowe

POLSKIGAMEDEV.PL — GreenHell: Pięć minut z wersją VR (i sporo szczegółów na jej temat!)

Creepy Jar i Incuvo rozgrzebują dawne rany. “Dawne”, bo przecież amazoński survival wyszedł z wczesnego dostępu we wrześniu 2019, a od tego czasu zdążył już zadebiutować na Switchu, doczekać się dodatku (no dobrze, 1/3 dodatku) i zapowiedzi planszówkowego spin-offa. Czy wspomniałem zresztą, że dorobił się on miana jednego z największych

12.05.2021 | Informacje prasowe

ISBTECH.PL — Spectral Games zrobi wirtualny Medieval Dynasty

Spectral Games S.A., spółka zależna Incuvo, pozyskała do swojego portfolio hitową produkcję Render Cube – Medieval Dynasty! Gra okazała się być jedną z najlepszych ubiegłorocznych premier od polskich spółek, które zadebiutowały na platformie Steam.

29.04.2021 | Informacje prasowe

GAMEVESTOR.PL — Layers of Fear VR dziś debiutuje na PlayStation VR!

Projekt Layers of Fear został osadzony w świecie wirtualnej rzeczywistości (VR) dzięki notowanemu na NewConnect Incuvo S.A. Cena Layers of Fear to 19,90 EUR/USD. Tytuł to popularny, psychodeliczny horror autorstwa Bloober Team, w którym gracz przenosi się do umysłu obłąkanego malarza.

20.04.2021 | Informacje prasowe

FXMAG.PL — Spółka zależna Incuvo pozyskała do portfolio hitową produkcję Render Cube – Medieval Dynasty! Katowickie Studio przygotuje VR-ową wersje gry

Spółka zależna Incuvo, notowanego na NewConnect producenta gier wideo w wirtualnej rzeczywistości, pozyskała do swojego portfolio Medieval Dynasty – jeden z najpopularniejszych tytułów na Steam w 2020 roku. Na mocy zawartej umowy Spectral Games przygotuje VR-ową wersję hitowej produkcji Render Cube.

12.04.2021 | Informacje prasowe

NEWSERIA.PL — Technologia Incuvo zakwalifikowana do dofinansowania przez NCBiR

Projekt Incuvo, notowanego na NewConnect producenta gier na urządzenia Virtual Reality, został wybrany do dofinansowania w drugiej rundzie konkursu Szybka Ścieżka, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR). 

07.04.2021 | Informacje prasowe

COMPARIC.PL — Akcje Incuvo najwyżej od miesiąca. Layers of Fear na PlayStation VR jeszcze w kwietniu

Po Oculus Rift, Oculus Quest i Viveport przyszedł czas na VR-owe gogle Sony – od 29 kwietnia – Layers of Fear – będzie dostępny także na PlayStation VR. Incuvo, notowany na NewConnect, producent gier na urządzenia Virtual Reality – zakończył właśnie prace deweloperskie nad najnowszą wersją projektu.

15.04.2021 | Informacje prasowe

GPWATAK.PL — Green Hell VR od Incuvo - przełomowy projekt

INCUVO zadebiutowało na NC 13 stycznia tego roku. Spółka jak na razie jest twórcą VR-owej odsłony gier studia Bloober Team – Layers of Fear oraz Blair Witch VR. Aktualnie spółka pracuje nad swoim największym projektem Green Hell VR, która ma pojawić się według zapowiedzi w trzecim kwartale tego roku.

09.04.2021 | Informacje prasowe

ISBTECH.PL — Incuvo liczy na pozyskanie znanej marki do VR

„Obecnie prowadzimy wiele rozmów z czołowymi studiami gamingowymi i filmowymi na temat przeniesienia znanych IP do wirtualnej rzeczywistości. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie będziemy mogli przekazać bardzo interesujące informacje w tym temacie” – powiedział ISBtech Wychowaniec.

08.04.2021 | Informacje prasowe

ISBTECH.PL — Incuvo: Nikt nie zrobił lasu VR

w takiej jakości jak my

Green Hell VR to wymagający projekt, w którym wykorzystujemy doświadczenie zdobyte przy naszych poprzednich produkcjach. Mówiąc ściśle, dwa odrębne zespoły pracują nad niemalże dwoma osobnymi grami. Jedną z nich jest Green Hell VR przeznaczony na PC, a drugą Green Hell VR w wersji na Oculus Quest.

14.01.2021 | Czaty Inwestorskie

STREFA INWESTORÓW — "Docelowo chcemy główny nacisk położyć na produkcję własnych tytułów w oparciu o znane IP" - relacja z czatu z prezesem zarządu Incuvo

Zapraszamy do udziału w rozmowie, której uczestnikiem jest Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo. W rozmowie poruszony został temat debiutu spółki Incuvo na NewConnect. Dowiedz się jak przebiegały przygotowania spółki do wejścia na giełdę. Spotkanie prowadzi redaktor Comparic24.TV Marcin Podlacki.

14.01.2021 | Materiały Wideo

COMPARIC — Walory Incuvo zyskały na giełdowym debiucie blisko 70%!

Zapraszamy do udziału w rozmowie, której uczestnikiem jest Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo. W rozmowie poruszony został temat debiutu spółki Incuvo na NewConnect. Dowiedz się jak przebiegały przygotowania spółki do wejścia na giełdę. Spotkanie prowadzi redaktor Comparic24.TV Marcin Podlacki.

09.01.2021 | Informacje Prasowe

GAMEREACTOR — Akcje Incuvo zadebiutują na NewConnect 13 stycznia

Przed nami jeden z najważniejszych momentów w historii Incuvo.Debiut na rynku publicznym jest jednym ze strategicznych etapów budowania naszej firmy, której celem jest dynamiczna działalność na rynku gier VR. Dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były dobrze oceniane przez obecnych i przyszłych akcjonariuszy ...

`

08.01.2021 | Informacje Prasowe

INWESTYCJE.PL — Incuvo zadebiutuje na rynku NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Incuvo na rynku NewConnect, podała spółka. Producent gier VR dołączy do grona spółek publicznych 13 stycznia br. W tym dniu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 13 053 735 akcji zwykłych na okaziciela ...

05.01.2021 | Informacje Prasowe

STREFA INWESTORÓW — Debiut producenta gier VR wkrótce. Incuvo wchodzi na NewConnect

Spółka obecnie przenosi do wirtualnej rzeczywistości na zlecenie Creepy Jar ich hit sprzedaży, grę Green Hell. Jest to gra typu survival, symulator przetrwania w dżungli. Projekt już jest na jednym z ostatnich etapów produkcji. Koszt produkcji wyniesie ok. 2,1 mln zł. Premiera Green Hell na VR planowana jest na III kwartał 2021 r.

21.12.2020 | Informacje Prasowe

STREFA INWESTORÓW — Incuvo VR podsumowuje działania w 2020 roku.

Incuvo, niezależne studio specjalizujące się w portingu i produkcji gier na urządzenia Virtual Reality, podsumowuje 2020 rok. Spółka koncentrowała się w tym czasie na realizacji nowego modelu biznesowego, jakim jest produkcja i porting projektów VR-owych. W czerwcu firma pozyskała od inwestorów 2,8 mln zł na rozwój działalności studia, ...

03.12.2020 | Informacje Prasowe

ISBTECH.PL— Green Hell VR w wersji alpha z początkiem 2021 r.

W Q1 2021 roku na PC zadebiutuje wersje alpha Green Hell VR. Następnym etapem będzie faza testów i optymalizacji elementów graficznych oraz przygotowanie wersji beta projektu, która ma być gotowa w Q2. Odsłonę gry w wirtualnej rzeczywistości realizuje katowickie studio Incuvo.

23.10.2020 | Informacje Prasowe

MONEY.PL— Incuvo złożyło dokument inf. na GPW, liczy na debiut na NewConnect w 2020 r.

"Z satysfakcją informujemy, że jesteśmy coraz bliżej wejścia na rynek NewConnect. Właśnie złożyliśmy do Giełdy Papierów Wartościowych dokument informacyjny. W procesie upublicznienia spółki wspiera nas INC SA. Debiut na NewConnect nie będzie poprzedzony emisją akcji. Chcielibyśmy dołączyć do grona spółek publicznych jeszcze w tym roku"

25.10.2020 | Podcast

POLSKIE RADIO | CZWÓRKA — "Baldur's Gate 3. Co sięzmieni w nowej części?" - rozmowa z Radomirem Kucharskim, członkiem zarządu INCUVO.

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę." - te słowa wypowiadane przez Piotra Fronczewskiego w roli lektora doskonale są znane są wszystkim miłośnikom gry "Baldur's Gate". W formie wczesnego dostępu po kilkunastu latach przerwy kultowa marka powraca w nowej odsłonie...

20.09.2020 | Podcast

POLSKIE RADIO | CZWÓRKA — "Wampiryzm w grach" - rozmowa z Radomirem Kucharskim, członkiem zarządu INCUVO.

Pamiętacie te piękne czasy kiedy nie brakowało nam wampirów w grach? W dobie gier o zombie, mutantach czy cyberpunkowym klimacie, reprezentanci świata ciemności odeszli w zapomnienie. Za sprawą najnowszego "Vampire: The Masquerade", który został bardzo ciepło przyjęty przez graczy wszystko wskazuje na to, ...

24.07.2020 | Informacje Prasowe

ISB TECH — "Planujemy w tym roku pracę nad kolejnym znanym IP" - debiut na NewConnect i projekty gamingowe spółki.

Debiut na NewConnect jest jednym z etapów budowania naszej firmy, która nie tylko będzie odnosiła sukcesy na rynku gier VR, ale także będzie atrakcyjna dla potencjalnych inwestorów. Chcemy działać w sposób transparentny dla naszych akcjonariuszy i mieć możliwość pozyskiwania kapitału na realizację naszych ambitnych projektów.

20.07.2020 | Informacje Prasowe

BIZNES NEWSERIA — Incuvo zakończyło prace nad prototypem Green Hell VR!

Green Hell VR to symulator przetrwania osadzony w unikalnym otoczeniu lasu deszczowego w Amazonii. Gracz, aby przetrwać i przejść do kolejnego poziomu, musi wykazać się uporem i wytrwałością. Postać wyposażona jedynie w dłonie będzie miała za zadanie wytwarzać broń, schronienia, polować i bronić się.

22.06.2020 | Informacje Prasowe

BANKIER — 7Levels S.A.: Wyznaczenie daty premiery oraz ustalenie ceny gry Crowdy Farm Puzzle.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 16/2019 z dnia 14 listopada 2019 r. w sprawie zawarcia z Incuvo S.A. umowy w zakresie wydania przez 7Levels S.A. ("Spółka") gry Crowdy Farm Puzzle ("Gra") na konsolę Nintendo Switch, Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o wyznaczeniu na dzień 09 lipca 2020 r.

22.06.2020 | Informacje Prasowe

STREFA INWESTORÓW — Crowdfunding Incuvo startuje we wtorek. Co warto wiedzieć o spółce?

Obecnie kluczowym projektem studia jest przeniesienie popularnej gry „Green Hell” autorstwa Creepy Jar do VR. Wersje tej gry na PC i inne tradycyjne platformy sprzedały się w nakładach przekraczających 700 tys. sztuk.

17.06.2020 | Materiały Wideo

ISB NEWS — "Chcemy pozyskać z crowdinvestingu 2.1 mln zł na Green Hell VR" - Rozmowa z prezesem Incuvo.

Incuvo, producent gier na urządzenia VR, rozpoczął emisję akcji w formie crowdinvestingu. Chce pozyskać kwotę 2,8 mln zł. 2,1 mln zł będzie przeznaczone na produkcję gry Green Hell w wersji VR. Pozostałe środki przeznaczymy na rozbudowę zespołu – poinformował Andrzej Wychowaniec, prezes Incuvo w rozmowie z ISBnews.TV.

17.06.2020 | Materiały Wideo

STOWARZYSZENIE INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH — Inwestorzy Live VR w grach i dlaczego inwestorzy powinni się nim interesować.

Co to jest VR i czego potrzebujemy, żeby móc się nim „pobawić” ? W jakich branżach jest wykorzystywany VR ? Jak Incuvo poradziło sobie z pracą w domu podczas pandemii koronawirusa ? Layers of Feer VR i Green Hell VR. Plany na przyszłość Incuvo

15.06.2020 | Czaty Inwestorskie

STREFA INWESTORÓW — "Pracujemy teraz nad pozyskaniem dużego IP od producenta filmowego" - Czat z prezesem Incuvo.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Incuvo, Andrzejem Wychowańcem, na którym porozmawiamy o kampanii crowdinvestingowej spółki, planach rozwoju na rynku VR oraz debiucie na NewConnect.

10.06.2020 | Informacje Prasowe

STOCKWATCH — Incuvo planuje debiut na NewConnect w drugiej połowie roku.

Kampania crowdinvestingowa poprzedza planowany na drugą połowę br. debiut spółki na rynku NewConnect. Studio pracuje aktualnie nad VR-ową wersją gry Green Hell, PC-towego hitu spółki Creepy Jar. W planach ma także produkcję własnych tytułów VR, opartych na znanych IP.

10.06.2020 | Informacje Prasowe

GAMEVESTOR — Incuvo zapowiada emisję akcji i plany debiutu na NewConnect.

Incuvo SA, spółka z branży gier wideo, której specjalizacją jest produkcja i portowanie projektów na urządzenia VR, w przyszłym tygodniu rozpocznie emisję akcji. Pierwsza transza będzie dedykowana kluczowym inwestorom, tydzień później rozpoczną się zapisy dla wszystkich. Studio chce pozyskać łącznie 2,8 mln zł.

10.06.2020 | Materiały Wideo

COMPARIC — "VR przyszłością gamingu?" - Rozmowa z prezesem Incuvo.

Incuvo S.A. to spółka z branży gier wideo, której specjalizacją jest produkcja i portowanie projektów na urządzenia VR. 15 czerwca spółka ta rozpocznie emisję akcji. Pierwsza transza będzie dedykowana kluczowym inwestorom, tydzień później rozpoczną się zapisy dla wszystkich zainteresowanych. 

08.06.2020 | Informacje prasowe

PULS BIZNESU — Incuvo wierzy w nową rzeczywistość.

Katowicka spółka porzuciła gry mobilne, by skupić się na produkcjach w wirtualnej rzeczywistości. W drugiej połowie roku chce zadebiutować na NewConnect

Polityka prywatności

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 40-568

 

info@incuvo.com

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2022

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2022 | Polityka prywatności Terms and conditions

Incuvo blog

Incuvo press kit

INCUVO SA

ul.Ligocka 103

40-568 Katowice

info@incuvo.com

 NIP: 6342805589
KRS: 0000642202
Kapitał zakładowy Spółki:

7 159 050,50 zł (opłacony w całości)