NIP: 6342805589
KRS: 0000642202
Kapitał zakładowy Spółki:

7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

INCUVO SA

ul.Ligocka 103

40-568 Katowice

info@incuvo.com

Incuvo press kit

Incuvo blog

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2021 | Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2021

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 40-568

 

info@incuvo.com

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

Polityka prywatności

Incuvo specjalizuje się w tworzeniu gier VR, a nasze najlepsze

zalety to m.in:

 

 

  • Optymalizacja gier na wszystkie platformy

  • Dostosowanie i przeprojektowanie płaskich gier na VR

  • Tworzenie nowych, natywnych dla VR historii i gameplay'ów

  • Nagrywanie i wykorzystywanie dźwięku jako ważnego elementu pełnej immersji

  • Pełny rozwój gry - skupiamy się na produkcji długich gier z rozbudowanymi mechanikami

  • Wewnętrzny zespół testerów QA, jak również zewnętrzni testerzy gier

Incuvo przeniesie Was do wirtualnej rzeczywistości!

 

Incuvo SA to katowickie studio z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu gier. Spółka powstała w 2012 roku. Przez lata studio zdobyło ugruntowaną pozycję na rynku międzynarodowym.

 

Spółka przez lata stworzyła wysoko wykwalifikowany i zmotywowany zespół, który nie boi się wyzwań. W teamie Incuvo jest wielu doświadczonych programistów, projektantów, artystów i badaczy naukowych. Łączy ich pasja do VR-u.

 

Jesteśmy twórcami Layers of Fear oraz Blair Witch VR - VR-owej odsłony Blair Witch, która powstała na zlecenie studia Bloober Team i cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

 

Obecnie studio tworzy VR-ową wersję gry Green Hell. Projekt survivalowy zadebiutuje na

platformach VR w 2022.

Czym się zajmujemy?

 

1. Przenoszenie znanych gier do VR w modelu:  praca na zlecenie.

 

Tak jak większość zabójców, pracujemy na zlecenie! Jedyną różnicą jest to, że my zabijamy bugi i dostarczamy w pełni immersyjny port VR Twojej gry. Jak to działa?

 

Wystarczy zapytać Bloober Team - twórców gier Blair Witch i Layers of Fear. Kiedy Bloober Team zdecydował się stworzyć wersję Layers of Fear w wirtualnej rzeczywistości, postanowili oni utrzymać przebojową grę pod nazwą studia i zarządzać własnymi działaniami marketingowymi. Incuvo zaoferowało im pracę na zlecenie, która obejmuje przeniesienie gry do VR w zamian za wynagrodzenie z niewielkim udziałem w zyskach ze sprzedaży.

 

Nasze zespoły współpracowały bardzo dobrze, a Layers of Fear VR okazał się strzałem w dziesiątkę, więc Bloober Team powierzył nam prowadzenie kolejnego projektu - popularnej gry Blair Witch. Port tego tytułu został również wykonany w ramach umowy o wynajem. Jeśli chciałbyś zlecić nam opracowanie wersji swojej gry w wirtualnej rzeczywistości, skontaktuj się z naszym studio, aby ustalić najlepsze warunki współpracy, które dostosowujemy do potrzeb każdego klienta.

2. Przeniesienie znanych gier do VR w zamian za znaczący udział w zyskach.

 

"Czy Incuvo może przenieść moją grę do VR za darmo?" - Tak, możemy! Każda magia ma swoją cenę, ale u nas nie musisz wydawać ani grosza! Zamiast tego podzielimy się zyskami ze sprzedaży wersji w wirtualnej rzeczywistości. Jak to działa?

 

 Weźmy za przykład nasz obecny projekt: Nasze pajęcze zmysły zaczęły szaleć, gdy po raz pierwszy spojrzeliśmy na Green Hell, grę typu survival, hit wydany przez Creepy Jar. Widzieliśmy wielki potencjał w przeniesieniu tej gry do VR. Studio dało nam prawa do opracowania wersji VR tego tytułu i bez żadnych kosztów zostawiło swoją grę w rękach naszych artystów, deweloperów i marketerów. Wraz z portem Green Hell, Incuvo zajmuje się również światowym marketingiem portowanej gry.

 

Nasz zespół pracuje niestrudzenie, aby powtórzyć sukces Green Hell, ale w VR, aby obie strony były zadowolone ze swoich zysków ze sprzedaży. Jeśli chcesz, aby Twoja gra dołączyła do szybko rozwijającego się rynku wirtualnej rzeczywistości, odezwij się do nas i zapłać NIC! Pieniądze ze sprzedaży gry bez podnoszenia palca.

3. Tworzenie własnych gier VR w oparciu o znane IP.

 

Rozszerzamy nasz model biznesowy o produkcję własnych gier w segmencie VR w oparciu o znane IP. Incuvo planuje stworzyć własne gry VR "od podstaw", oparte na znanych motywach popkultury (książki, filmy, seriale), które mają duży potencjał monetyzacji. Obecnie trwają rozmowy ze znanym filmowcem na temat możliwości stworzenia gry opartej na jego przyszłym filmie.

 

Celem Incuvo w tym modelu jest stworzenie całości gry, w tym fabuły i scenariusza, w którym gracz będzie zanurzony w świecie, stworzonym wyłącznie przez Incuvo, w oparciu o IP używane na licencji. Jeśli Twój projekt jest hitem, porozmawiajmy o licencji i od razu zacznij rozbudowywać bazę fanów o graczy vr!

PL / EN

PROJEKTY

O NAS

AKTUALNOŚCI

INWESTORZY

KARIERA

BLOG

KONTAKT

PROJEKTY UE