PROJEKTY UE

KONTAKT

BLOG

KARIERA

INWESTORZY

AKTUALNOŚCI

O NAS

PROJEKTY

PL / EN

 

RADA NADZORCZA INCUVO S.A.

DR INŻ. ALEKSANDER MARCIN FERENC, MBA, PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ


Absolwent wydziału Mechanicznego, Energetycznego i Lotniczego Politechniki Warszawskiej (1991 r.), na którym w 1996 r. uzyskał tytuł doktora nauk technicznych. W 2006 r. uzyskał tytuł MBA in Finance na Manchester Business School. Od 2020 roku jest związany z PCF Group S.A., w tym od 2022 na stanowisku Chief Integration Officer, w ramach którego świadczy usługi doradcze w zakresie integracji i M&A w grupie People Can Fly. Doradza również w zakresie audytu wewnętrznego dla PCF Group S.A. W latach 2020 – 2022, pełnił funkcje członka Rady Nadzorczej i członka Komitetu Audytu PCF Group S.A. W latach 2016 – 2020 związany był z Bankiem Gospodarstwa Krajowego najpierw zajmując stanowisko Investment Manager w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych BGK S.A., a później stanowisko Head of Investment and M&A. Był pierwszym prezesem Funduszu Trójmorza dedykowanego do inwestycji infrastrukturalnych, w tym inwestycji cyfrowych, na osi krajów CEE i SEE. Wcześniej, w latach 2013 – 2015 sprawował funkcję dyrektora działu M&A w Żabka Polska sp. z o.o. W roku 2013 pracował jako dyrektor działu prywatyzacji w PKP S.A., a w latach 2012 – 2013 jako doradca w Krajowym Funduszu Kapitałowym S.A. W latach 2009 – 2012 sprawował funkcję dyrektora działu M&A w PZU S.A. Od 2007 r. do 2009 r. pracował na stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za region CEE i SEE w spółce Intermediate Capital Group PLC z siedzibą w Londynie. W latach 1999 – 2007 związany był z funduszem Societe Generale Asset Management Alternative Investments Private Equity (wcześniej Baring Private Equity Partners). Od 1998 r. do 1999 r. pracował w IB Financial Advisors i Erste Investmens. Karierę zawodową rozpoczął pracując w latach 1995 – 1997 w firmie Arthur Andersen.

 

 

 

 

R. PR. ALEKSANDRA KAROLINA DUNIN-WILCZYŃSKA, CZŁONEK RADY NADZORCZEJ


Aleksandra Dunin-Wilczyńska jest radcą prawnym. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zarówno w obsłudze transakcji krajowych, jak i projektów realizowanych na międzynarodowych rynkach finansowych. Doradzała m.in. w przygotowywaniu oraz przeprowadzaniu pierwotnych i wtórnych ofert publicznych papierów wartościowych na rynku regulowanym oraz NewConnect, emisjach obligacji, w tym pierwszej w Polsce emisji zielonych obligacji korporacyjnych, jak również w procesach połączeń i podziałów spółek, w tym banków. Odpowiedzialna za proces pierwszej oferty publicznej i debiut akcji PCF Group S.A. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Od kwietnia 2021 r. pełni funkcję General Counsel Grupy People Can Fly. Wcześniej związana z warszawskim biurem kancelarii prawnej Greenberg Traurig.

 

 

 

 

MARCIN BIERUT, CZŁONEK RADY NADZORCZEJ


Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki,oraz Master of Business Administration w Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Założyciel i prezes Iconity Sp. z o.o., Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w spółkach technologicznych. W atach 2016 - 2018 zasiaddał w zarządzie Incuvo S.A.

 

 

 

PIOTR ANDRZEJ WITEK, CZŁONEK RADY NADZORCZEJ


Absolwent laureat wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Handlu Zagranicznego (1997), biegły rewident (2001), posiadający kwalifikacje ACCA (2011) oraz tytuł MBA (2013) zdobyty z wyróżnieniem na Oxford Brookes University. Początkowo związany z rodzinną firmą audytorską REWIT z Gdańska prowadził prace księgowe, audytorskie oraz doradcze dla klientów sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Na 11 lat związał się z koncernem petrochemicznym Total i odpowiadał za finanse spółki Hutchinson Poland, wiodącego światowego producenta części z gumy i tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego. Zyskał doświadczenie w kontrolingu firm produkcyjnych, nadzorując finanse w pięciu zakładach produkcyjnych, w tym nad inwestycjami fabrycznymi, powołał do życia centrum usług wspólnych i przeprowadził rozwój firmy ze 100 mln zł przychodów do 1,4 mld zł w ciągu 11 lat pracy. Następnie przejął w drodze sukcesji nadzór nad firmą audytorską REWIT z Gdańska, wprowadzając ją poprzez rozwój geograficzny, produktowy oraz akwizycje do pierwszej 10-tki najlepszych firm audytorskich w Polsce. Od 3 lat spółka po zmianie nazwy na Moore Polska dołączyła do jednej z największych sieci firm audytorskich na świecie Moore Global. Obecnie nadzoruje prace audytowe, księgowe i doradcze dla kluczowych klientów Moore Polska, jako partner zarządzający. Pracował dla takich marek jak: Goodyear, RWE, Ziaja, Giant, Dekpol i wiele innych. Jest członkiem kilku rad nadzorczych, w tym min: Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., Nautilus sp. z o.o. Jest po raz drugi Członkiem Krajowej Rady Biegłych Rewidentów (Polska Izba Biegłych Rewidentów) gdzie przewodniczy Komisji ds. Etyki. Jest również biegłym sądowym z dziedziny wyceny przedsiębiorstw, finansów i rachunkowości.

 

 

 

MATEUSZ KIRSTEIN, CZŁONEK RADY NADZORCZEJ


Absolwent wydziału filozofii Collegium Civitas w Warszawie. Od 2019 r. jest związany z PCF Group S.A., w tym od 2022 r. na stanowisku Co-Head of Studios (Europe), w ramach którego jest współodpowiedzialny za studia grupy People Can Fly zlokalizowane w Europie, w tym za ich rozwój. Wcześniej, w latach 2019 – 2022, zajmował stanowisko Dyrektora Marketingu (Chief Marketing Officer) odpowiedzialnego za działania komunikacyjne grupy People Can Fly, w tym za relacje inwestorskie. Był członkiem zespołu przygotowującego IPO PCF Group S.A. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. W latach 1998 – 2011 był związany z Grupą Eurozet i biznesem radiowym. Współpracę z radiem rozpoczął w Radiu ZET, następnie w latach 2003 – 2008 był dyrektorem programowym Radiostacji i Planety FM. W 2008 roku był jednym z współtwórców Radia Chilli ZET, został jego pierwszym dyrektorem programowym i muzycznym. W 2009 roku został redaktorem naczelnym Radia ZET. W 2010 roku nominowany przez magazyn Brief do tytułu „Człowieka Roku” w kategorii Media za „odważną zmianę w strategii programowej i komunikacyjnej Radia ZET”. W latach 2012 – 2015 był dyrektorem zarządzającym domu produkcyjnego Film Produkcja, a od 2015 roku był związany z grupą Platige Image, w ramach której współtworzył, w tym jako członek zarządu, wielokrotnie nagradzane studio Dobro. Współpracował także m.in. z telewizją TVN, agencją reklamową PZL i firmą dystrybucyjną KINO ŚWIAT. Był członkiem jury Klubu Twórców Reklamy przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR.

 

Polityka prywatności

NIP: 6342805589, KRS: 0000642202

Kapitał zakładowy Spółki: 7 142 252,50 zł (opłacony w całości)

INCUVO SA

 

Ligocka 103

Katowice 40-568

 

info@incuvo.com

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2022

Wszystkie prawa zastrzeżone © INCUVO SA 2012 - 2022 | Polityka prywatności Terms and conditions

Incuvo blog

Incuvo press kit

INCUVO SA

ul.Ligocka 103

40-568 Katowice

info@incuvo.com

 NIP: 6342805589
KRS: 0000642202
Kapitał zakładowy Spółki:

7 159 050,50 zł (opłacony w całości)